#MoveToSzczecin

#TechMove

#1

Szczeciński Zuckerberg

Jesse Adam Eisenberg, odtwórca roli Marka Zuckerberga w filmie The Social Network związany jest ze Szczecinem. Jego rodzice, mieszkańcy Szczecina wyemigrowali do USA.

#2

Technologia dodaje skrzydeł

W brightONE tworzy się oprogramowanie zapewniające bezpieczny, autonomiczny lot samolotu. Pracuje się też nad autopilotem do bezzałogowych statków powietrznych.

#3

Ze Szczecina do Doliny Krzemowej

Mobica Limited Sp. z o. o. prowadzi prace na zlecenie klientów z Doliny Krzemowej w zakresie przyszłości technologii mobilnych. To tutaj kreuje się rozwiązania, które dopiero wejdą do powszechnego użytku.

#4

Obsypani nagrodami

Arvato uznano za przodującego globalnego usługodawcę z zakresu Finance & Accounting BPO Service w badaniu przeprowadzonym w 2017 r. przez IDC MarketScape. Ocenione zostały m.in. stopień automatyzacji, analityki, mobilności, czy umiejętności wsparcia klienta.

#5

Innowacje i bezpieczeństwo

Asseco Data Systems wprowadziło na rynek finansowy pierwszy kwalifikowany podpis elektroniczny w chmurze. Wspólnie z Bankiem Zachodnim WBK została uruchomiona Platforma Usług Zaufania Online.

#6

Technologia przyszłości

Wynalazcy z GlobalLogic S.A. pracują nad projektem samochodów sterowanych myślami. To technologia przyszłości, która pozwoli kontrolować pojazdy za pomocą fal mózgowych.

Szczecin przyciąga

Dom Absolwenta Logo Invest in Szczecin Logo Szczecin Floating Garden 2050 Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Szczecińskie TBS