#MoveToSzczecin

Move Your Emotions

kultura, sztuka, event, Szczecin after hours

Żaglowce TTSR

TTSR

Chcesz przeżyć coś wyjątkowego? Nie musisz stąd wyjeżdżać! W ciepłe letnie dni Szczecin zamienia się w prawdziwą żeglarską stolicę Europy. W czasie finałów TTSR możesz podziwiać imponujące żaglowce, zwiedzać pokłady statków i słuchać żeglarskich opowieści. To wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga tysiące osób. A do tego jeszcze koncerty, zabawy dla najmłodszych, rejsy po Odrze i mnóstwo innych interesujących atrakcji.

Pokaz ogni sztucznych w Szczecinie

Pyromagic

Fajerwerki? Tylko w Szczecinie! Co roku niebo nad miastem rozświetlone jest kaskadą kolorowych światełek. Podziwiaj zmagania mistrzów pirotechniki z całego świata, którzy pokazują swoje umiejętności w czasie pokazów zsynchronizowanych z muzyką. A wszystko to odbywa się nad Odrą i z widokiem na panoramę miasta. Efekt WOW gwarantowany.

Splash of Colours

Splash of Colours

Chcesz nadać swojemu życiu kolorów i trochę zaszaleć? Wybierz się na Splash of Colours - poczuj radość i swobodę! Indyjskiemu świętu kolorów towarzyszy zawsze świetna muzyka, więc na pewno poczujesz się bardzo pozytywnie, a przy okazji poznasz wiele ciekawych osób.

Festiwal Młodych Talentów

Festiwal Młodych Talentów

Szukasz inspiracji, energii, nowych brzmień? Festiwal Młodych Talentów to wydarzenie, które porusza nie tylko ucho, ale i serce. To propozycja zarówno dla młodych artystów, jak i dla melomanów, którzy są otwarci na nowe muzyczne doznania.

Festiwal Teatralny Kontrapunkt

Festiwal Teatralny Kontrapunkt

Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się na scenach teatralnych w Polsce i na świecie, koniecznie poznaj szczecińskie festiwale teatralne. Czekają na Ciebie sztuki wizualne, muzyka, performance, ciekawe spotkania, dyskusje i warsztaty. Wspólnie z innymi przyznaj nagrodę publiczności i miej wpływ na życie teatralne miasta!

Festiwal Komedii SZPAK

Festiwal Komedii SZPAK

Lubisz śmiech i dobrą zabawę? Duża dawka humoru i energii czeka na wszystkich, którzy wybiorą się na Festiwal Komedii SZPAK. Odkrywaj najlepsze niezależne kabarety i stand-upy oraz baw się przy występach m.in. Marii Czubaszek, Artura Andrusa, Henryka Sawki, Abelarda Gizy, Joanny Kołaczkowskiej i wielu innych.

Move Your Body

czas wolny, sport i rekreacja

Bulwary Nadodrzańskie w Szczecinie

Bulwary Nadodrzańskie

Bulwary Nadodrzańskie to miejsce spotkań mieszkańców, turystów, miłośników błogiego odpoczynku i aktywności. Możesz tu jeździć na rolkach, wrotkach, rowerze czy desce, spędzać czas z przyjaciółmi i podziwiać piękne widoki albo wybrać się na romantyczny spacer ze swoją drugą połówką. Towarzyszyć Ci będą piękne widoki na Odrę i Nowe Stare Miasto oraz cudowny zapach czekolady.

Szczecińska Wenecja

Szczecińska Wenecja

Szczecińska Wenecja to prawdziwa gratka zarówno dla miłośników aktywności, jak i dla tych, którzy w głębi duszy są romantykami. Wyrusz na niezapomnianą wycieczkę kajakową po rzece, zabierz przyjaciół i podziwiaj zespół zabudowy fabrycznej nad Odrą.

Podziemny Szczecin

Podziemny Szczecin

Jakich sekretów strzegą podziemne trasy Szczecina? Wybierz się na spacer korytarzami, które kryją w sobie wiele niesamowitych historii. Wycieczka z pewnością wzbudzi dreszczyk emocji - poznaj Szczecin z tej bardziej tajemniczej strony.

Kompleks rekreacyjny Arkonka

Kompleks rekreacyjny Arkonka

Arkonka to atrakcyjny kompleks basenowo-rekreacyjny, w którym świetnie czują się zarówno dorośli, jak i dzieci. Możesz poszaleć na zjeżdżalniach: rodzinnej, falowanej i kamikaze - przygotowanej z myślą o tych najbardziej odważnych. W basenach znajdują się także gejzery, punkty masażu stóp i zabawki strzelające wodą - brzmi świetnie, prawda?

Szczecińska Gubałówka

Szczecińska Gubałówka

Rozwijaj swoje sportowe pasje na Szczecińskiej Gubałówce! Możesz skorzystać z dwóch oświetlonych tras narciarskich, a także ze stoku dla saneczkarzy. A jeśli marzą Ci się piruety, to koniecznie odwiedź lodowisko, włóż łyżwy i pokaż co potrafisz!

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

Nowoczesna Filharmonia wyłania się z zabytkowej miejskiej zabudowy. Kusi koncertami, niepowtarzalnym klimatem i wyjątkowym designem. Przejrzyj repertuar i znajdź wydarzenia, które Cię zainspirują, przeniosą do świata sztuki i sprawią, że na chwilę oderwiesz się od rzeczywistości.

Centrum Dialogu “Przełomy”

Centrum Dialogu “Przełomy”

Centrum Dialogu Przełomy prezentuje najnowszą historię Szczecina i Pomorza Zachodniego. Otwierając drzwi muzeum, wkraczasz do wydarzeń, które ukształtowały kolejne pokolenia. Relacje świadków i uczestników, zdjęcia, filmy i interaktywne wystawy - to trzeba zobaczyć!

Wyspa Grodzka

Wyspa Grodzka

Chociaż do morza mamy zaledwie godzinę drogi, to nawet będąc w mieście możesz podziwiać piękne widoki, leżąc na plaży. Poznaj Wyspę Grodzką, która oferuje liczne formy rozrywki i dobrej zabawy! A w sąsiedztwie znajdziesz marinę zapełnioną jachtami i słynne szczecińskie dźwigozaury.

Wrotkarnia w Szczecinie

Wrotkarnia Rolling Wings

Chcesz aktywnie i odjazdowo spędzić czas z paczką przyjaciół, rodziną czy zgraną ekipą z pracy? Możesz to zrobić w nowej szczecińskiej wrotkarni. Kula dyskotekowa, lasery i muzyka przeniosą Cię w klimat utrzymany w stylu lat 80. A po pracy zawsze warto pozytywnie się odkręcić. I przy okazji wykręcić kilka piruetów.

Szczecin przyciąga

Dom Absolwenta Logo Invest in Szczecin Logo Szczecin Floating Garden 2050 Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Szczecińskie TBS