#MoveToSzczecin

Prestiż i wysoka kultura organizacyjna

Międzynarodowe firmy to znane marki, które posiadają ustaloną renomę. Prestiż firmy przechodzi niejako na pracownika, dzięki czemu jest to świetny początek kariery. Korporacja, dla której pracujesz jest wszystkim doskonale znana, nie trzeba o niej szukać informacji. Decydując się na taką pracę, doskonale kierujesz swoją karierą zawodową, zaczynając od razu od wysokiego pułapu. Korporacje należą także do Centrów Usług Wspólnych czy Sektora Usług Nowoczesnych, więc masz wpływ na kreowanie przyszłości, pracujesz z innowacyjnymi i nowymi technologiami.

Każda firma tego rodzaju posiada również swoją własną kulturę organizacyjną i określony kodeks postępowania. Jeśli w czasie studiów udało Ci się wyjechać za granicę, na wymianę studencką, to jesteś dobrze przygotowany do takiej pracy. Pracownicy mają kontakt z ludźmi z różnymi kontynentów, o odmiennym kolorze skóry, wyznaniu i kulturze.

W korporacji wszystko jest zorganizowane. Znajdziesz tutaj niezbędne narzędzia, programy i procedury, które znacznie ułatwiają przepływ informacji między pracownikami. Masz także ściśle określone obowiązki.

Doświadczenie i rozwój zawodowy

Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie i się rozwijać, to praca w międzynarodowej firmie umożliwi Ci to na wiele różnych sposobów. Przede wszystkim jest to idealne miejsce do rozwijania znajomości języków obcych. Najczęściej firmy z Sektora Usług Nowoczesnych zatrudniają pracowników ze znajomością języka angielskiego, ale przydatna jest także znajomość innych języków obcych. W czasie wymiany wielu wiadomości mailowych, rozmów czy telekonferencji możesz kształcić swoje umiejętności w praktyce.

Międzynarodowe firmy posiadają swoje przedstawicielstwa na całym świecie. Czasami masz możliwość pracy w innym oddziale, w niezwykle ciekawym zakątku świata. Dodatkowo pracodawcy z tego sektora oferują kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje, więc rozwój zawodowy masz po prostu gwarantowany. Korporacje posiadają określone plany rozwoju dla poszczególnych pracowników. Cel i droga do niego prowadząca są od samego początku znane. Wiele tutaj zależy od indywidualnego zaangażowania.

Praca w korporacji?

Doświadczenie, rozwój, zawodowy, prestiż, a do tego pakiet benefitów takich jak prywatna opieka zdrowotna, dodatkowe ubezpieczenie, karnety na siłownię i wiele innych - to wszystko znajdziemy w pracy w korporacji. Rozwiniesz tutaj swoje umiejętności językowe, ale także wiele innych, jak np. przywództwo, multitasking i współpraca z ludźmi. To praca dla osób energicznych, odpornych na stres i mobilnych, a więc głównie dla tych, którzy rozpoczynają swoją karierę. Jednocześnie korporacje poszukują także doświadczonych specjalistów z wyższymi kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym. Tego rodzaju praca to jasno wytyczony cel, nowe wyzwania i projekty, które dodają skrzydeł, ale wybór należy oczywiście do Ciebie.

Szczecin przyciąga

Dom Absolwenta Logo Invest in Szczecin Logo Szczecin Floating Garden 2050 Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Szczecińskie TBS