#MoveToSzczecin

#Blog

Bon na zasiedlenie – wsparcie na start!

Myślisz o przeprowadzce do Szczecina, ale nie wiesz skąd wziąć pieniądze na start w nowym mieście? Skorzystaj z dofinansowania w postaci bonu na zasiedlenie. To dobry początek nowego życia i fundusze, które pomogą Ci się przenieść w nowe okolice, bez angażowania własnych oszczędności.

Dom dla Absolwenta – wsparcie na start!

Myślisz o przeprowadzce do Szczecina? Nic trudnego! U nas możesz liczyć na dobry start i korzystne warunki, które sprawią, że od razu zakochasz się w mieście pachnącym czekoladą. W Szczecinie znajdziesz nie tylko pracę, ale i mieszkanie na korzystnych warunkach – sprawdź jak działa program Dom dla Absolwenta i zaplanuj swoją przeprowadzkę!

Co nowego dzieje się w Szczecinie - nowe inwestycje

Szczecin to miasto, które nabiera rozpędu także pod względem inwestycji. W ciągu kilku ostatnich lat powiększył się rynek biurowy miasta, zmodernizowano Dworzec Kolejowy, a także zostały zrealizowane inwestycje takie jak rewitalizacja Bulwarów Nadodrzańskich czy kompleks basenowo-rekreacyjny Arkonka. To idealne miejsce zarówno do pracy, jak i spędzania czasu after hours.

Kto może pracować w Sektorze Usług Nowoczesnych?

Praca w sektorze Usług Nowoczesnych to wiele możliwości rozwoju i perspektywa awansu. Jak duże trzeba mieć doświadczenie, by zdobyć pracę w tej branży? Czy są ograniczenia wiekowe? Podstawę stanowią przede wszystkim języki obce. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o najbardziej rozwijającym się sektorze w Polsce.

Praca w międzynarodowej firmie - co warto wiedzieć

Rozpoczynając karierę zawodową, trzeba podjąć wiele ważnych decyzji. Praca w międzynarodowych znanych firmach ma swoje zalety, ale jest też związana ze specyficznym stylem wykonywania obowiązków. Warto wiedzieć, z czym spotkamy się, pracując w wielkich korporacjach, które mają swoje oddziały na całym świecie.

Szczecin na każdą porę roku

Szczecin na każdą porę roku

Chcesz jeździć na nartach? Opalać się na plaży? A może marzy Ci się samotny spacer wśród jesiennych liści? Szczecin to miasto idealne na każdą porę roku. Zawsze znajdziesz tu piękne widoki i mnóstwo atrakcji.